Atnaujinti tinklapių talpinimo planai / kainodara

Sveiki, Informuojame, kad nuo šių metų sausio 15 d. atnaujinti visi mūsų hostingo planai - jie padidėjo, už tą pačia kainą, arba atpigo, jei Jums užtenka mažiau vietos! Nebeliko tokio talpinimo plano kaip LT0 (suteikusio 500MB vietos serveryje), dabar už tą pačią 1€/mėn. kainą visi, tiek seni, tiek ir nauji klientai gaus ... Skaityti viską »

15th Jan 2023
Vyksta serverių ir administravimo aplinkos keitimo darbai

Sveiki,   Nuo 2019 m. kovo 29 d. iki balandžio 29 d. vykdėme serverių keitimo, paskyrų perkėlimo darbus. Taip pat buvo pakeista klientų administravimo sistema - visi senieji klientai, jų užsakymų informacija buvo perkeltą į naują sistemą, ko pasekoje buvo naujai perkurtos paskyros, į laikinuosius pakeisti prisijungimo ... Skaityti viską »

29th Mar 2019
Nemokami SSL sertifikatai!

SSL sertifikatas (angl. SSL certificate) - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Klientai labiau pasitiki svetainėmis su SSL sertifikatais - duomenų saugumo garantu, o svetainių adresai su priešdėliu https:// jau tapo savaime ... Skaityti viską »

1st Aug 2016
Interneto projektų kūrimas ir administravimas

nuo žiurkėno tinklaraščio iki stambios kompanijos prezentacijos; nuo atviro kodo, nemokamų dizainų, iki unikalių e-komercijos projektų; tinklalapių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) ir populiarinimas; reklamos kampanijos internete kūrimas ir administravimas; e-komercija (el. parduotuvės, aukcionai ir t.t.) ir online ... Skaityti viską »

6th Jun 2016