Jūsų pavardė, tai kaip firmos pavadinimas ar prekinis ženklas - unikalus identitetas internete! Ir tik vienas unikalios pavardės savininkas gali būti pirmas ir paskutinis rezervavęs savo giminės pavardę sau, savo giminei ir ateities kartoms. Kaip negali būti antros "CocaСola", taip neįmanoma įregistruoti antrą domeną, tarkim pocius.lt ar zukauskas.lt ;)

O karta įregistravus ir valdant tokį domeną, patogu ir paprasta esant reikalui padovanoti ar už tam tikrą mokestį bendrapavardžiams suteikti pašto dėžutes ar tinklapių adresus. Tarkim turite domeną gulbinas.lt ir asmeninį  el. pasta albertas @ gulbinas.lt tuomet galite ir kitiems (giminėms ir nebūtinai) pasiūlyti pašto dėžutes, tarkim tadas @ gulbinas.lt ar saulius @ gulbinas.lt arba asmeninių tinklaraščių ar tinklalapių adresus www.tadas.gulbinas.lt ir t.t. ;)

Vardiniai interneto adresai (domenai), kaip ir išskirtiniai mob. tel. numeriai ar specialieji automobilių reg. ženklai, suteikia Jums išskirtinumo ir solidumo. Tokiu principu sukurta pašto dėžutė ir tinklapio adresas yra labai lengvai įsimenami ir nurodomi kitiems (ne kaip kokie sudėtingi ir neinformatyvūs kaip "kazkokspastas5467 @ yahoo.com"...).

Su lyg kiekviena diena vis dar laisvu lietuviškų pavardinių domenų vis mažėja - daugelis daugiau ar mažiau žinomų Lietuvos tinklaraštininkų, politikų, visuomenės veikėjų jau turi rezervavę savo pavardinius domenus. Vieni iš jų po įsigytu domenu talpina asmeninius tinklapius, kiti naudoja tik el. pašto sistemai, treti išvis tiesiog laiko rezervave, tad paskubėkite ir Jūs, jei matote, kad Jūsų pavardės domenas vis dar laisvas. O kai jau turėsite įsiregistravę savo domeną - elkitės su juo kaip su firmos ženklu. Juk jus nenorite suteršti savo giminės pavardės ar firmos vardo. Taip ir čia - nesiregistruokite su tokiu el. paštu į viešas anketas ir pan. Geriau naudokite tik asmeninėms reikmėms, pasakant kontaktams žodžiu ar užrašant ant vizitinių kortelių ;)

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Jūsų pavardės domenas + hostingo planas LT1 su galimybę sukurti ir naudoti iki 5 el. pašto dėžučių - tik 19 € METAMS!

Užsakyti!2009-08-10

« Atgal