Vyksta serverių ir administravimo aplinkos keitimo darbai

Sveiki,   Nuo 2019 m. kovo 29 d. iki balandžio 29 d. vykdėme serverių keitimo, paskyrų perkėlimo darbus. Taip pat buvo pakeista klientų administravimo sistema - visi senieji klientai, jų užsakymų informacija buvo perkeltą į naują sistemą, ko pasekoje buvo naujai perkurtos paskyros, į laikinuosius pakeisti prisijungimo ... Skaityti viską »

29th Mar 2019
Nemokami SSL sertifikatai!

SSL sertifikatas (angl. SSL certificate) - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Klientai labiau pasitiki svetainėmis su SSL sertifikatais - duomenų saugumo garantu, o svetainių adresai su priešdėliu https:// jau tapo savaime ... Skaityti viską »

1st Aug 2016
Interneto projektų kūrimas ir administravimas

nuo žiurkėno tinklaraščio iki stambios kompanijos prezentacijos; nuo atviro kodo, nemokamų dizainų, iki unikalių e-komercijos projektų; tinklalapių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) ir populiarinimas; reklamos kampanijos internete kūrimas ir administravimas; e-komercija (el. parduotuvės, aukcionai ir t.t.) ir online ... Skaityti viską »

6th Jun 2016
Vardenis @ Pavardenis .lt

Jūsų pavardė, tai kaip firmos pavadinimas ar prekinis ženklas - unikalus identitetas internete! Ir tik vienas unikalios pavardės savininkas gali būti pirmas ir paskutinis rezervavęs savo giminės pavardę sau, savo giminei ir ateities kartoms. Kaip negali būti antros "CocaСola", taip neįmanoma įregistruoti antrą domeną, tarkim ... Skaityti viską »

10th Aug 2009