SSL sertifikatas (angl. SSL certificate) - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Klientai labiau pasitiki svetainėmis su SSL sertifikatais - duomenų saugumo garantu, o svetainių adresai su priešdėliu https:// jau tapo savaime suprantamu saugumo komponentu visur, kur naudojami asmeniniai klientų duomenys (el. parduotuvės, anketų pildymas, diskusijų forumai ir t.t.). Pavyzdžiui, net eidami į http://www.google.lt būsite nukreipti į https://www.google.lt

SSL sertifikatai naudojami saugiam duomenų perdavimui tarp serverio ir naršyklės. SSL sertifikatai:

  • Patvirtina duomenų šaltinį (domeną);
  • Užšifruoja duomenis persiuntimui viešais interneto tinklais;
  • Garantuoja jų originalumą gavėjui.

Pats SSL sertifikatas yra tik failas su kriptografiniu raktu. Panašūs kriptografiniai raktai naudojami labai plačiai, kur tik reikia patvirtinti tapatybę ar šifruoti duomenis. Pavyzdžiui, Lietuvoje Nacionalinis sertifikavimo centras išduoda panašius sertifikatus el. parašui asmens tapatybės kortelėje, o Registrų centras – m. parašui SIM kortelėje. Panašiais sertifikatais programuotojai patvirtina programinės įrangos autentiškumą, tinklo administratoriai – prie įmonės VPN tinklo besijungiančių darbuotojų tapatybę ir t.t.

Nemokami SSL sertifikatai

Visiems mūsų klientams, užsisakiusiems talpinimo paslaugas mūsų serveriuose, siūlome NEMOKAMAI, paprastai ir patogiai (per servero valdymo skydelį, kelių klavišų paspaudimu), įsidiegti bazinius SSL sertifikatus savo projektams!

Užsisakius svetainės talpinimo paslaugą, aktyvavus Jūsų paskyrą, prisijunkite prie serverio valdymo panelės DirectAdmin, pasirinkite skyrelį "SSL sertifikatai", tuomet pasirinkite "Naudoti sertifikatą iš Let's Encrypt" ir paspauskite "Išsaugoti". Po kelių minučių Jūsų hostingo paskyroje bus automatiškai ir nemokamai įdiegtas SSL sertifikatas. Šie sertifikatai, saugumo sumetimais, galioja 90 dienų, tačiau atsinaujina automatiškai, todėl Jums niekuo daugiau rūpintis nereikia ;)

Jei pageidaujate metus galiojančių, papildomas galimybęs užtikrinančių SSL sertifikatų - juso galite įsigyti su -10% nuolaida čia: sertifikatai.lt2016-08-01

« Atgal