Domenų nukreipimas / parkavimas

  1. Domenų nukreipimas į mūsų serverius:

Jei turite iš anksčiau užregistruotą domeną ir norite jį naudoti kartu su pas mus užsakytu talpinimo planu, pirmiausiai jį Jums reikės nukreipti į mūsų serverius:
- Prisijunkite prie domeno valdymo paskyros ten, kur jį užsakėte (domeno registruotojai turėjo Jums suteikti kliento paskyrą, pvz.: klientams.iv.lt).
- Radę domeną, kurį norite nukreipti, eikite į jo administravimą ir spauskite "DNS administravimas" arba "Vardų serveriai" (ir pan.).
- Įveskite šiuos vardų serverius: ns1.hostin.lt / ns2.hostin.lt ir išsaugokite pakeitimus.
- Palaukite ~1-24 val. kol domenas pradės veikti mūsų serverių aplinkoje ir su Jūsų užsakytu talpinimo planu.

Jei po 24 val. domenas vis tiek neveiks kartu su Jūsų talpinimo planu mūsų serveryje - susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba ir mes pasistengsime Jums padėti.

  1. Domeno parkavimas:

Jei užsakydami talpinimo paslaugas iškart nurodėti naują domeną įkūrimui arba jau turimą, kurį nukreipsite į mūsų serverius, tuomet Jums nieko daugiau daryti nereikia - norimas domenas jau bus priparkuotas prie Jūsų užsakyto hostingo paskyros.

Jei pradžioje naudojotės nemokamu subdomenu, o dabar norite savo paskyrai prijungti pilnavertį pagrindinį domeną, tuomet eikite į serverio valdymo pultą cPanel, pasirinkite "Domenų valdymas" ir paspauskite "Pervardinti domeną". Tuomet įrašykite naują domeną ir išsaugokite. Jūsų hostingo paskyrai bus priskirtas naujas pagrindinis adresas / domenas. P.S. iki tol, kol jis pradės veikti, gali praeiti iki 24 val.

Jei norite savo talpinamam projektui pridėti papildomą ar kelis domenus, vedančius tuo pačiu adresu, eikite į serverio valdymo pultą cPanel, pasirinkite "Parkuojami domenai", įrašykite norimą pridėti domeną ir paspauskite "Pridėti". P.S. iki tol, kol papildomi domenai pradės veikti, gali praeiti iki 24 val.

  • domenai, dns, ns, parkavimas
  • 0 Vartotojai, kuriem šis straipsnis buvo naudingas
Ar šis straipsnis Jums buvo naudingas?

Susiję straipsniai

Bendrosios sąlygos ir taisyklės

Prieš užsisakant paslaugą ar paslaugų paketus, prašome susipažinti su žemiau pateiktomis paslaugų...

Paslaugų užsakymas, apmokėjimas

Užsakyti tinklapių talpinimo paslaugas HostIN.lt sistemoje tikrai labai paprasta kaip 1-2-3 ;)...

Pratęsimas / papildymas / atsisakymas

Paslaugų pratęsimas: Likus 14-ai dienų iki Jūsų užsakytų paslaugų galiojimo pabaigos,...